Teslimat ve İade

Ödeme ve Teslimat ve İade

 

1) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile

Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

 

3) Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Sanatistan Limited Şirketi üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

 

4) Teslimat

Sipariş etmiş olduğunuz e-bileti siparişin bitimi anında size ulaştırmaya gayret ediyoruz. En geç 24 saat içinde e-posta kutunuza ulaşmayan bilet alındı bilgisi için destek@tiyatrobiletim.com elektronik posta adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Lütfen , spam ( junk ) / istenmeyen e-posta kutunuzu da kontrol ediniz ve tarafımızdan gelen e-postayı sonrasındaki iletişiminizin daha rahat olması için güvenilir olarak işaretleyiniz

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen e-posta adresinizi eksiksiz ve doğru olarak bildiriniz.

 

5) Ödeme Takibi

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Lütfen dikkat ediniz!

İade durumunda iletişimde olacağımız  e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

Back to Top