Nasıl Bilet Alırım

Şartlar & Koşullar

Bilet Alım Yöntemleri
www.tiyatrobiletim.com avantajlarından yararlanmak için uygulamanız gereken adımlar şu şekildedir.1) Sisteme üye olun (Bilet alabilmeniz için üyelik şart)2) Bilet almak istediğiniz etkinliği seçip bilet al linkine tıklayın.

3) Bilet adedini seçin (Burada dikkat etmeniz gereken nokta seçmiş olduğunuz etkinliğin işlem başına bilet alım adedidir)

4) Bilgilerinizi girin ve bilet temin yöntemini seçiniz. (Girdiğiniz bilgilerin birebir doğru olması biletin e-posta yoluyla size ulaşmasında önemli rol oynadığından doğruluğundan emin olun)

5) Ödeme işlemini gerçekleştirin.(Ekran tamamen yenilenmeden ve sonuç sayfasını görmeden ödeme işleminizi sonlandırmayın. Burada yaşanacak gecikmeler kullanılan sanal pos ve banka internet erişimiyle alakalı olacağından sabırlı olmanızı ve onay mesajını alana kadar beklemenizi rica ediyoruz.) ÖNEMLİ NOT : Yönlendirildiğinizde bütün işlemleri konfirmasyon dahil tamamlayın. Bütün işlemleri net olarak tamamlamadığınız takdirde iyzico sanal pos güvencesiyle, sizden herhangi bir para cekimi gerçekleşmeyecek ve bileti alamamış olacaksınız.

6) Girmiş olduğunuz e-posta adresinize gelecek olan .pdf formatındaki biletinizi herhangi bir yazıcıdan çıkartın. ‘ ÖNEMLİ NOT : Kimi email kutularında, spam ya da junk baslıklı klasöre düşebiliyor emailler. Lütfen orayı kontrol edin. Gelen e-postayı güvenilir posta olarak işaretlediğinizde bundan sonraki alımlarınızda direkt olarak ana email kutunuza düşecektir.

7) Yazıcıdan çıkardığınız biletinizle etkinliğe gelin, sorunsuz bir şekilde içeri girin ve etkinliğin tadını çıkarın… Biletinizi evde mi unuttunuz dert değil – bileti alırken kullandığınız kimlik bilgileriniz ile almış olduğunuz bilet sizi etkinlik gişesinde bekliyor olacak. Kimlik bilgilerinizi gişede onaylattıktan sonra size sadece izleyeceğiniz etkinliğin keyfini çıkarmak kalıyor.

8) GOLD İZLEYİCİ
Sadece tiyatrobiletim.com kullanıcılarına özel önemli ayrıntı: Bilet aldığınız her etkinlik size bir sonraki etkinliğe alacağınız biletlerde, gittikçe yükselen bir indirim yüzdesi kazandırıyor.İlk etkinlik için %10, 2. etkinlik için %25, 3. etkinlik için %50 ve 4. etkinlik için %100 lük bir indirime hak kazanıyorsunuz. Yani sitemizden gittiğiniz her etkinlik sonrasında gideceğiniz 5. etkinliğin bileti bizden size hediye.
Sonrasında da Gold İzleyici konumuna geliyor ve gideceğiniz her etkinlikte ( sadece bir bilet için ) %50 lik bir indirime  sahip oluyorsunuz. Bunun yanı sıra kimi sürprizler de sizi bekliyor olacak.Bilet alım işleminden sonra bilet alım tercihiniz e-posta ile gerçekleştirmenize rağmen pdf biletiniz eğer e-posta kutunuza ulaşmadıysa lütfen öncelikli olarak spam mail klasörünüzü kontrol edin, eğer bu klasörde de tiyatrobiletim.com tarafından size otomatik olarak gönderilen elektronik biletinizin yer aldığı e-postayı göremediyseniz lütfen bize [email protected] adresinden ulaşın, müşteri temsilcimiz en kısa zamanda size ulaşarak probleminizin çözülmesini sağlayacaktır.

Back to Top