Hakkımızda

Hakkımızda

tiyatrobiletim.com sadece tiyatrocular tarafından hayata geçirilmiş, herhangi bir kar amacı gütmeyen bir oluşumdur.

tiyatrobiletim.com, bilet alma deneyimini, diğer online bilet satış sitelerinde olmayan “koltuk seçimi” yapabileceğiniz bir tiyatro bileti satış platformudur.Hizmet bedeli olarak alınan bedel sadece bu platformun masraflarını çıkarmak içindir.

Web sitesi üzerinden kullanılabilen tiyatrobiletim.com, yalnızca kullanıcılar için değil, etkinlik sahipleri ve markalar için de sağladığı pek çok yenilik ve kolaylıkla yepyeni bir platform.

tiyatrobiletim.com ‘da sizlere neler sunuyor?

tiyatrobiletim.com, kullanıcılarına, diğer elektronik bilet satış sitelerinin aksine sadece tiyatro sloganıyla yola çıkmış sadece tiyatro bileti satışı yapan bir platform sağlar.

Yine, diğer elektronik bilet satış sitelerinin aksine size koltuğunuzu seçme imkanı sunar.

Yine, diğer elektronik bilet satış sitelerinin aksine, sitemizde yer alan herhangi bir etkinlik için, birden fazla tıklama yapmak zorunda kalmazsınız. Tüm etkinlikler ana sayfamızda yer alacaktır. Bununla birlikte, diğer elektronik bilet satış sitelerinin aksine, sayfadaki kalabalıkta kaybolmazsınız. her etkinlik bir tık uzağınızda.

Çünkü tiyatrobiletim.com diğer elektronik bilet satış sitelerinin aksine, tiyatroya gerçekten değer vermektedir.

tiyatrobiletim.com ‘da kullanıcılar, diğer elektronik bilet satış sitelerinin aksine, etkinlik hakkında fazlaca bilgiye sahip olacaklardır. Çünkü tiyatrobiletim.com etkinlik sahiplerine etkinliklerini tanıtmak için, istedikleri kadar etkinlik fotoğrafı, video, yazı koyabilecekleri alanlar yaratmaktadır.

Tüm bu özellikleri bir arada bulunduran tiyatrobiletim.com, herkese basit, hızlı, güvenli ve kullanışlı bir bilet satın alma süreci sunar.

tiyatrobiletim.com , diğer elektronik bilet satış sitelerinin aksine izleyicinin ve etkinlik sahiplerinin tiyatro sevgisini birinci planda tutup, bu sanatsal paylaşımı uzun vadeli kılmak için, kullanıcılarına düzenli ve giderek artan bir indirim sistemini yürürlüğe koymuştur.

tiyatrobiletim.com , sadece tiyatro emekçilerinin ve bu sistemi ayakta tutmaya çalışan gönüllü tiyatroseverlerin manevi ortaklığıyla kurulmuştur.

tiyatrobiletim.com
Sanatistan
İletişim Bilgileri:

Adres:Yeşiltepe Mah. 56/1 SK. Kayalar 15 A Zeytinburnu / Istanbul

Telefon: 05424773008

E-posta: [email protected]
İnternet adresi: www.tiyatrobiletim.com

Back to Top

Bize katılın